KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14655124
nr 1465 5124
Alfred Wetterström
(1863-1934), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 33, Kustlandskap. Olja på duk, 47x70, yttermått inklusive ram: 55x78 cm
Alfred Wetterström, svensk bildkonstnär född 1863, död 1934.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:48:11
2/5 18:00:30
Alfred Wetterström
Läs mer om Alfred Wetterström